Rozmowy nocą i dniem
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

leczenie dentystyczne

3 posters

Go down

leczenie dentystyczne Empty leczenie dentystyczne

Pisanie by bilon Pią Cze 30, 2017 8:55 pm

Czy spodziewalibyście się kiedykolwiek, że leczenie dentystyczne może być fajne? Ja też nie Very Happy Nie, zanim trafiłem do http://www.aldent.lublin.pl. Tam naprawdę dbają o pacjentów, co bardzo cieszy.

bilon

Liczba postów : 21
Join date : 09/09/2016

Powrót do góry Go down

leczenie dentystyczne Empty Re: leczenie dentystyczne

Pisanie by partyzant Sro Wrz 01, 2021 10:31 am

Przez lata miałem wielki problem z wizytami u dentysty. W dzieciństwie trafiałem na pseudofachowców, którzy zamiast mnie przekonać do siebie to wręcz zrazili. Dopiero 30 lat później trafiłem do dentystów, którzy potrafili się odpowiednio zająć i pokazać, że wizyta u dentysty nie musi być katorgą. Po rozwiązaniu najpoważniejszych i najbardziej bolesnych problemów chodzenie do dentysty było już dużo mniej stresujące. Tak ekipa z Nova Estetica przekonała mnie do siebie.

partyzant

Liczba postów : 17
Join date : 18/01/2017

Powrót do góry Go down

leczenie dentystyczne Empty Re: leczenie dentystyczne

Pisanie by włoch Czw Sty 27, 2022 2:54 pm

Prawdziwym problemem jest wizyta z dzieckiem u dentysty, ten kto ma dzieci to wie o czym mówię Smile . Ostatnio mój syn narzekał na ból zęba i zaczęły się poszukiwania lekarza który będzie miał dobre podejście do dzieci. Okazało się, że dobry dentysta dziecięcy Poznań jest niedaleko. Przyznać muszę, że leczenie przebiegło sprawnie i bez strachu a mój syn powiedział, że jeszcze tu przyjdzie. To było miłe zaskoczenie.

włoch

Liczba postów : 27
Join date : 12/09/2021

Powrót do góry Go down

leczenie dentystyczne Empty Re: leczenie dentystyczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach